Szóló / Duó / Trió

Cseh Krisztina

  •  II. Just Clear Beach Festival: Salsa – 1.hely / Lyrical – 2.hely
  • 2021/1 Ritmuscsapatok Országos Táncverseny: 1.hely
  • Dance Universum Táncverseny: 1.hely
  • International Dance Cup: 1.hely
  • 2021/2 Ritmuscsapatok Országos Táncverseny: 1.hely
  • Prestige Dance Fest: 1.hely
  • International Caribbean Dance Cup: Salsa – 2.hely / Open: 1.hely
  • Zagrab Európa Bajnokság: 4.hely
Cseh Krisztina – Szinyéri Lilla
  • 2021/2 Ritmuscsapatok Országos Táncvereny: 1.hely
  • International Dance Cup: 1.hely
  • Booom International Dance Competition: 1.hely / Legegyedibb koreográfia különdíj
  • Zagrab Európa Bajnokság: 1.hely
  • 2021/3 Ritmuscsapatok – Magyar Bajnokság: 1.hely


Krausz Emese
  • Ritmuscsapatok Országos Táncverseny: 1.hely
  • Dance Universum Táncverseny: 1.hely
  • 2021/2 Ritmuscsapatok Országos Táncverseny: 1.hely
  • Dance Universum Táncverseny: 1.hely
  • International Dance Cup: 2.hely
  • International Caribbean Dance Cup: Salsa – 1.hely / Bachata: 3.hely
  • Zagrab Európa Bajnokság: 2.hely
  • 2021/3 Ritmuscsapatok Magyar Bajnokság: 1.hely

Krausz Emese – Nádas Anita

  • DanceNet kupa: 3.hely


Sarkadi Réka
  • International Caribbean Dance Cup: 3.hely
  •  II. Just Clear Beach Festival: 3.hely


Bajnai Réka
  • PressDance International Dance Competition: 2.hely
  • DanceNet kupa: 1.hely
  • DanceNet kupa: 2.hely


Ádám Dorottya(szóló)
  • International Dance Cup: 1.hely
  • Dance Universum Táncverseny: 1.hely/ Legtehetségesebb Táncos Különdíj
  • 2021/2 Ritmuscsapatok Országos Táncverseny: 2.hely
  • Prestige Dance Fest: 1.hely
  • Booom International Dance Cup: 1.hely / Legjobb táncos különdíj
  • Zagrab Európa Bajnokság: 1.hely
  • 2021/3 Ritmuscsapatok Magyar Bajnokság : 1.hely
  • Summer Online Competition(VB kvalifikáció): 1.hely
Mravik Fanny(szóló)
  • DanceNet kupa: 1.hely
  • PressDance International Dance Competition: 1.hely
  • DanceFactory Cup: Bachata Show – 1.hely
  • International Caribbean Dance Cup: 2.hely
Mravik Fanny – Ádám Dorottya – Csiki Barbara
  • Fanny & Dorka – X. Jubileumi Danza Kupa: Bachata Show – 1.hely
  • Barbi & Dorka – DanceNet kupa – 2.hely / Intercars Dance Cup – 1.hely
  • Fanny & Dorka & Barbi – DanceNet Cup – 2.hely

Megjelenés: BachataStars Final(Athén), Paw, Albacete en Salsa(Albacete), Istanbul Marathon(Istanbul)

Csiki Barbara
  • X. Jubileumi Danza Kupa: Bachata Show – 2.hely
  • DanceNet kupa: 1.hely
  • DanceFactory Dance Cup: 2.hely


Pótári Laura
  • PressDance International Dance Competition: 3.hely
  • DanceNet kupa: 2.hely

Pásztor Anita

  • International Caribbean Dance Cup: 1.hely
  • 2021/3 Ritmuscsapatok Magyar Bajnokság : 2.hely
Pótári Laura – Pásztor Anita
  • DanceNet kupa: 1.hely
  • DanceFactory Cup: 2.hely
Mihály Szilvia – Pásztor Anita
  • PressDance International Dance Competition: 3.hely
  • DanceNet kupa: 3.hely


Csókási Bernadett:
  • X. Jubileumi Danza Kupa: Salsa Show – 3.hely
Varga Nikolett – Csókási Bernadett
  • DanceFactory Cup: 2.hely
  • DanceNet kupa – 1.hely


Nagy Nesika
  • X. Jubileumi Danza Kupa: Bachata Show – 1.hely / Salsa Show – 2.hely
  • DanceFactory Cup: Bachata Show – 1.hely / Salsa Show 1.hely + különdíj


Major Betty
  • X. Jubileumi Danza Kupa: Bachata Show – 2.hely
  • DanceNet kupa: 1.hely
  • International Caribbean Dance Cup:


Bran Petra
  • X. Jubileumi Danza Kupa: Bachata Show – 1.hely
  • DanceNet Kupa: 1.hely
  • DanceFactory Dance Cup: 1.hely + különdíj
  • Fonyódi Salsa Országos Bajnokság – Fél-profi Bachata 1.hely (Partner: Márton Örs)


Csonka Eszter
2018
  • X.Jubileumi Danza Kupa: Salsa Show – 2.hely
    2017
  • I. BCH Competition -Bachata 3.hely (Partner: Nagy Richárd)
  • V. Bachata Magyar Bajnokság – Salsa 1.hely (Partner: Nagy Richárd)
  • Fonyódi Salsa Országos Bajnokság (Partner: Nagy Richárd)
    Profi Salsa – 3.hely
    Profi Bachata -3.hely
    2016
  • Fonyódi Salsa Országos Bajnokság(Partner: Nagy Richárd)
    Salsa -1.hely
    Bachata – 1.hely


Kiss Andrea
  • Revolution Dance Cup – 2.hely + különdíj


Báder Adrienn

  • International Caribbean Dance Cup – 2.hely
  • 2021/3 Ritmuscsapatok Magyar Bajnokság : 1.hely


Bogdán Zsuzsanna

  • International Caribbean Dance Cup – 5.hely